головна  |  карта сайту  |  e-mail  |  КОРЗИНА
Каталог

1. Вибираєте в каталозі сорт, котрий бажаєте придбати та натискаєте кнопку «ЗАМОВИТИ». Якщо бажаєте додати до свого замовлення інші сорти – на панелі знаходите кнопку «ВИБРАТИ ЩЕ» і так продовжуєте, доки замовлення не буде повністю сформоване. Якщо вам необхідно змінити кількість кореневищ якогось певного сорту – в віконечку «КІЛЬКІСТЬ», навпроти вибраного сорту змінюєте їхню кількість та натискаєте кнопку «ПЕРЕРАХУВАТИ».

2. Натискаєте кнопку «ЗАВЕРШИТИ ЗАМОВЛЕННЯ» та чітко вписуєте всі дані, необхідні для відправлення замовлення. В рубриці «ДЛЯ ЛИСТА» обов`язково вкажіть декілька сортів, які можливо отримаєте для заміни (у випадку, якщо на момент виконання вашого замовлення з непередбачених причин даного сорту не буде).

3. Відправивши електронною поштою замовлення, чекаєте мого підтвердження та рекомендацій щодо подальших дій.

4. Прошу звернути увагу на те, що замовлені сорти, після мого письмового підтвердження, необхідно обов`язково проплатити протягом вказаного терміну. Замовлення, котре після закінчення терміну проплати та мого письмового нагадування залишається не оплаченим - анулюється. Якщо з певних непередбачуваних причин ви не в змозі оплатити своє замовлення, прошу повідомити мене у найкоротші терміни. Замовлення вважається прийнятим тільки після повної, або часткової (з моєї згоди) оплати. Накладною платою іриси не надсилаю.

5. Зауважте, що на сайті я намагаюсь виставити по мірі розведення усі іриси, що вирощуються в саду. Проте, окрім кнопки «ЗАМОВИТИ», а це означає що ірис на даний час продається, є кнопки «НЕ ПРОДАЄТЬСЯ» та «ПРОДАНО». Ці сорти в даному сезоні купити неможливо. Кнопка «ПРОДАЄТЬСЯ НА АУКЦІОНІ» означає, що сорт є в наявності в дуже обмеженій кількості та продаватиметься в нинішньому сезоні з аукціону (як правило 1 – 2 кореневища).

6. Іриси надсилаю з 1 серпня до 1 жовтня (група ТВ) та з 15 липня до 1 жовтня (група SDB) в порядку черги УКРПОШТОЮ або НОВОЮ ПОШТОЮ (за вашим вибором). Після відправлення ірисів обов`язково повідомляю вам номер посилки для відстеження.

artery.com.ua