головна  |  карта сайту  |  e-mail  |  КОРЗИНА
Каталог

Дорогі друзі!

З великим задоволенням вітаю Вас на „сторінках” нашого ірисового сайту.

Ідея його виникла достатньо давно, проте „визрівала” не один місяць, і все для того, щоб Ви змогли насолодитись прекрасним створінням царства флори – ІРИСАМИ. В нашому сайті Ви зможете постійно знайомитись не тільки з „новинками”, створеними селекціонерами світу, а й з давніми, давно проявленими себе з найкращої сторони сортами цих дивовижних квітів, ми намагатимемося завжди доводити до Вашого відома всі цікавинки, пов’язані з світом ірисів, описувати події з конкурсів, виставок, симпозіумів, інформуватимемо Вас про нагороди, котрі присуджуються ірисам, а також будемо знайомити з їхніми „лауреатами”, старатимемось надавати Вам якнайширшої інформації щодо догляду за ними. Іншими словами, цей сайт для Вас і про Вас, дорогі любителі ірисів.

Користуючись нагодою, хочу висловити щиру подяку всім, хто причетний до цього „проекту”. В першу чергу я хочу подякувати Богу, за те, що дозволив мені доторкнутись до творчості, - дозволив відчути радість творіння, щорічно створювати нові сорти дивовижних квітів - ірисів. Хочу подякувати своїм батькам, котрі з дитинства прищеплювали мені любов до людей, до природи, до квітів. Нарешті хочу виразити свою подяку прекрасним людям, професіоналам, без кого наш інтернет-проект не був би таким насиченим, майстерним, витонченим, – фотохудожнику Ростиславу Крамару,  дизайнеру Оксані Бригідир, перекладачу Тетяні Белей та програмісту Андрію Гірняку.

Як завжди працюватиму для Вас, мої дорогі ірисолюби. Нехай цвітіння цих дивовижних квітів принесе Вам щире захоплення та насолоду!

Ігор Хорош
artery.com.ua