головна  |  карта сайту  |  e-mail  |  КОРЗИНА
Каталог

Наша адреса:

Україна, 46025, м.Тернопіль, а/с 1060
тел.: +38 (097) 058 95 94 (з 9:00 до 19:00, Пн-Пт),
         +38 (067) 592 34 36 (з 19:00 до 21:00, Пн-Пт)
Для запитань та пропозицій скористайтесь відповідною формою нижче:


ФОРМА ДЛЯ ВІДПРАВКИ ЛИСТІВ
* Ім'я
  Компанія:
  Посада:
* E-mail:
  Телефонний номер:
* Текст повідомлення:
* Код підтвердження:додати відгук

Лымаренко ВалентинаИвановна / 19.01.2015
Огромное спасибо за посадочный материал и Ваш подарок.Была приятно удивлена.Нет слов,одни эмоции.Будьте благословенны в Вашем труде и новых достижений.
Наталія Давиденко / 24.05.2014
Шановний пане Игоре! Від усього серця дякую за Ваші квіти. В минулому році замовляла у Вас SDB іриси. Всі прийшли в гарному стані, прижилися, і вже майже всі порадували першими цвітінням. Дай Вам Бог натхнення і задоволення від праці.
Ігор Хорош / 05.01.2013
Дорога пані Наталю! Дуже дякую Вам за такі теплі слова, і нехай сторицею повернуться до Вас та Вашої родини усі побажання!!! З Новим роком та Різдвом Христовим Вас та Ваших рідних! Чудових Вам ірисів у 2013 році!
Наталия Евстафьева / 05.01.2013
Уважаемый Игорь! От всей души и чистого сердца поздравляю Вас с наступающим Новым 2013 годом! Желаю Вам в Новом году крепкого здоровья, хорошего настроения, творческого вдохновения, успехов в селекционной работе! Пусть Ваш сказочный ирисовый сад приносит Вам только радость и счастье! Пусть сбудутся все Ваши самые грандиозные планы и самые заветные мечты!В новом году буду с нетерпением ждать, когда зацветут ирисы полученные из Вашей коллекции. С глубоким уважением к Вам и Вашему таланту, Наталия Евстафьева. г.Николаев
Ігор Хорош / 25.01.2012
Шановна пані Людмило! Дякую за добрі слова щодо моїх ірисів. Намагатимусь і надалі тішити Вас новими цікавими сортами. Щасти Вам!
Людмила Самойлова / 20.01.2012
Доброго дня, пане Ігор ! Дякую за увагу, Тепер в моїй маленькій колекції буде чудове поповнення. Всі раніше придбані у Вас квіти чудово себе почувають в моєму саду і радують мене і моїх друзів. Знала, що ірис `Серце Океану` обов`язково здобуде нагороду! Вітаю Вас з цією перемогою! А сорт `Я Намалюю Дощ` затримує коло себе надовго, неможливо намилуватися, і теж достойний високої нагороди. Всі ваші квіти прекрасні, дякую, і бажаю Вам здоров`я, сили, творчого натхнення. З повагою, Людмила.
Ігор Хорош / 21.08.2011
Шановна пані Яна! Дякую за листа. З нинішнього року окрім замовлення ірисів за каталогом, котрий вийде на початку весни та в який увійдуть в основному тільки найбільш розведені сорти, я пропоную і новинки та рідкісні сорти, котрі є в обмеженій кількості через сайт. Для цього під фотографією та описом сорту, котрий Вас зацікавив є кнопка ЗАМОВИТИ. Натискаєте її - а далі все меньш-більш зрозуміло. Складаєте єдине замовлення та надсилаєте мені на email. Я підтверджую, після цього надсилаєте поштовий переказ на суму Вашого замовлення - і Ваші іриси зарезервовані. Кореневища надсилаю поштою на протязі всього літа. От і вся арифметика :-). На все добре! З повагою, Ігор Хорош.
Ігор Хорош / 10.06.2011
Дорога пані Анно! Дякую за пречудові поетичні рядки! Мені дуже приємно, що у мене є справжні однодумці. Щастя Вам та нових творчих здобутків, а ще - море чарівних ірисів! :-)
Анна Захарова / 10.06.2011
Повінь розквітлих ірисів. Квітка струнка у склі. Погляд торкається тиші. Зір блукає у млі. Зорі встають у печалі. Радість сонця в вікні. Не квіти-душі зітхання, любові море в тобі. ХОРОШі,які ХОРОШі! Райдуги круговерть. Творити-Божественна ноша, що душу наповнює вщерть.
Яна Коваль / 25.01.2011
Шановний пане Ігорю! Повідомте будьласка які умови замовлення ірисів,як оплачувати, чи висилаєте ви їх поштою.
Igor Khorosh / 25.01.2011
Witaj pan Stanislaw! Dziękuję za list i dobry słowa. Bardzo się cieszę, że będziemy mogli sie kontaktovat. Z poważaniem, Igor.
Stanisław Nosek / 25.01.2011
Witaj Igor ! Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich osiągnięć hodowlanych których ukoronowaniem jest chyba DELFIN i RUSAŁKA .Przyjm moje najszczersze gratulacje . Strona jest zrobiona pięknie , bardzo przejrz yście i fajnie się powiększają zdjęcia
Игорь Хорош / 23.01.2011
Уважаемый Николай! Спасибо за поздравления! Я тоже желаю Вам самых больших флористических успехов в нынешнем году, а ещё - море чудных цветов! Насчёт приобретения ирисов - буду очень рад, если мои сорта будут цвести в прекрасном, солнечном Кишинёве.
Николай Агоп / 23.01.2011
С Новым годом и Рождеством! У Вас чудный сайт и хорошая коллекция ирисов. Хочется некоторые сорта приобрести. Пока не ясно как это сделать. С уважением Николай.
Igor Khorosh / 23.01.2011
Witam, Robert! Dziękuję. Cieszę się, że podoba Ci się moja strona. Życzę powodzenia i nowe, piękne irysow w tym roku!
Robert Piątek / 17.01.2011
BRAWO IGOR - piękna strona www. tylko pogratulować. Masz piękne swoje odmiany (TB) a DELFIN I RUSAŁKA - IS Beautiful!!!Inne również bardzo ciekawe. Pozdrawiam Robert.
Igor Khorosh / 15.02.2010
Dear Anna and David! Thank you so much for your positive comments about my web-page. Looking forward to more news and correspondence from you.
Anna & David Cadd / 02.01.2010
Dear Igor, This is a beautiful Website. Nice to met you and I admired your poetry and pictures. Looking forward to future correspondence.
Ігор Хорош / 10.10.2009
Шановна пані Олено! В колекції звичайно є сорти, що квітують двічі на рік ( ремонтантні ). Це BEST BET, ENGLISH CHARM, WINTERLAND та деякі інші. Нажаль цьогорічний сезон продажі вже завершений. Тому ці сорти можна придбати з наступного сезону.
Олена / 03.10.2009
Чи є у Вас у продажу Іриси які цвітуть двічі на рік. І яка їх ціна? Як їх замовити? Дякую.


artery.com.ua